Mēs ticam, ka nav nederīgu un nevajadzīgu cilvēku. Ir tikai sarežģītas situācijas, kuras ar kopīgiem spēkiem varam atrisināt. Katram ir jājūtas vajadzīgam un noderīgam.  Mūsu uzdevums ir gan  palīdzēt atrast sevi un savu vietu, gan izglītot sabiedrību.

                                                                                                                      2021.gada martā. 

Kolekcija "Mans draugs" atbalsts dzīvnieku patversmei

Šoreiz esam izvēlējušies runāt par tādu sociālo jautājumu, kā cilvēku attieksme pret dzīvniekiem. Uzskatām, ka ar pastkarti var ne tikai kādu iepriecināt, bet arī izglītot un likt aizdomāties. Ar pastkaršu kolekciju "Mans draugs" aicinām būt cilvēkus vērīgus savā attieksmē pret dzīvniekiem, un vairāk novērtēt to darbu kuru dara dzīvnieku patversmes. Ir svarīgi saprast, ka dzīvnieciņš nav lieta vai aksesuārs, bet gan draugs, ģimenes loceklis pret kuru ir jāizturas tāpat kā pret jebkuru dzīvu būtni, tā kā tu gribi lai izturas pret tevi- ar rūpēm un mīlestību.

Puse ieņēmumu no šīs kolekcijas tiks nodoti dzīvnieku patversmei "Astes un Ūsas", šī gada augustā patversme svinēs savu 10 gadu dzimšanas dienu.

                                                                                                                                       31.10.2019.

Pastkartes ar pievienoto vērtību! 

Ir brīnišķīgi, pateicoties Jūsu atbalstam caur pirkumiem, vai uzticētajiem foto, veidot motivējošus pasākumus cilvēkiem ar invaliditāti. Tomēr, tas ir piliens jūrā, kad īsti nevar zināt kur un kad tas radīs atbalsi, impulsu, kustību... Un tāpēc, vēl brīnišķīgāk ir sniegt atbalstu konkrētam cilvēkam. Cilvēkam, kurš dara- jo zina, ka viss sākas ar sevi. Kurš rada- lai uzturētu sevi, nevis dzīvotu no pabalstiem. Kurš vairo pozitīvismu un mīlestību. Esam priecīgi satraukti piedāvājot Jums jaunās pastkartes. Šīs ir ļoti īpašās pastkartes, jo ir tapušas sadarbībā ar garā stipru cilvēku, gleznotāju Mareku Odumiņu. Ar viņu Jums ir bijusi iespēja iepazīties vienā no mūsu rakstiem. Tādēļ šīs pastkaršu kolekcijas puse ieņēmumu tiks novirzīti Marekam, lai kalpotu par nelielu atbalsta spilventiņu ikdienai.

                                                                                                                               27.04.2019. 

Iedvesmojies savam veiksmes stāstam!

Aprīļa beigās, skaistā Latvijas vietā -Lūznavas muižā, satikās cilvēki ar invaliditāti un viņu draugi, atbalstītāji, lai dienas garumā atklātu, ka neskatoties uz fiziskām atšķirībām, dzimumu un tautību sapņi, cerības un vēlmes ir līdzīgas. Tas kas traucē piepildīt savas vēlmes ir bailes un pārliecības trūkums. Lai šīs bailes mazinātu, dienas otrā pusē ar saviem pieredzes stāstiem dalījās gan sociālo uzņēmumu pārstāvji, gan klasiskā biznesa uzņēmēji, gan mākslinieks kas pēc nelaimes gadījuma ir paralizēts un var gleznot tikai ar muti.

Visu šo stāstu mērķis bija parādīt, lai cik dažādi vai vienādi mēs nebūtu, katram ir baltās un melnās dienas, bet ja patiešām vēlies nodzīvot pilnvērtīgu dzīvi, ir jāsper pirmais- visbailīgākais solis, un tad jau nākošie kļūst vieglāki.

                                                                                                             10.08.2018 un 5.10.2018.

Be.In.Now. 2 atklājumu dienas!

Pasākums  cilvēkiem ar invaliditāti + vēlmi noskaidrot savus mērķus un īstenot tos.

Caur neformālās izglītības metodēm, sarunām, diskusijām, radošiem uzdevumiem un iedvesmas stāstiem, stājāmies pretī bailēm, nospraudām mērķus un meklējām ceļus, kā tos realizēt, lai nākošā pasākuma dienā satiekoties varētu katrs padalīties ar veiksmēm un neveiksmēm uzstādīto mērķu sasniegšanā.

Pasākuma pirmā dienas daļa tika pavadīta saprotot, ko katrs vēlas sasniegt, darīt, pieredzēt. Un tad kopīgiem spēkiem gatavojām rīcības plānu Kā! Lai savus sapņus, mērķus sasniegtu ir jādara, nevis jāgaida, kad kaut kas tāpat notiks, vai jāļaujas bailēm no neizdošanās.

Tāpēc programmā tika iekļauta sadaļa Bailes. Katrā cilvēkā mīt lielākas vai mazākas bailes. Un ik viens baidās no neizdošanās un atraidījuma. Ar baiļu veidiem un metodēm kā stāties tām pretī, mūs iepazīstināja psiholoģe un koučs Ita.

Kā vēlāk dalībnieki savās anketās atzina, tad viņus ļoti uzrunāja pasākuma daļa "iedvesmas stāsti". Iespēja satikt reālus cilvēkus, dzirdēt rēālu pieredzi kā pārvarēt grūtības, dzīvot nevis eksistēt, darīt-nevis gaidīt. Ka ikviens, neatkarīgi no veselības stāvokļa, ar apņēmību un kripatiņu spīta var gūt panākumus. Šoreiz ar saviem stāstiem dalījās uzņēmēja un Typical līdz-dibinātāja Elīna un mūziķe Leili Ali.

Paldies visiem kas palīdzēja pasākumam notikt, un jo īpašs paldies pasākuma dalībniekiem!

                                                                                                                                   4.07.2017.

Pilotprojekts Be.In.Now.gaisā!

4.jūlijā Typical komanda kopā ar WorldVentures Foundation un Palidzesim.lv īstenoja apmācību Be.In.Now. pilotprojektu. Ar jauniešiem, kuriem ir veselības vai sociālas problēmas, meklējām soļus, kā sasniegt savus lielos un mazos mērķus. Iepazinām sevi un savu spēju ne-robežas. Darba gaitā visi kopā nonāca pie šādam atziņām:

  • katram ir kāda stiprā puse, prasme, talants ko var pārvērst par noderīgu instrumentu savā dzīvē;
  • ejiet cilvēkos, jo nekad nevar zināt kur satiksiet savu darba devēju, biznesa partneri, vai vienkārši jaunu draugu;
  • stājies pretī bailēm un tā kļūsti spēcīgāks;
  • katra pieredze ir noderīga, bet lai tādu gūtu ir jāmet bailes pie malas un jādara.

Apmācību programmu atbalstīja arī Biedrība "Līdzdalības platforma". Paldies!

Pirkumu grozs